jinek banner image

Jinek bijwonen? Kies hieronder je datum.

Beschikbaar

Tue, Feb 19

Uitverkocht

Wed, Feb 20

Uitverkocht

Thu, Feb 21

Uitverkocht

Fri, Feb 22

Beschikbaar

Mon, Feb 25

Beschikbaar

Tue, Feb 26

Beschikbaar

Wed, Feb 27

Uitverkocht

Thu, Feb 28

Uitverkocht

Fri, Mar 1

Beschikbaar

Mon, Mar 4

Beschikbaar

Tue, Mar 5

Beschikbaar

Wed, Mar 6

Beschikbaar

Thu, Mar 7

Uitverkocht

Fri, Mar 8

Beschikbaar

Mon, Mar 11

Beschikbaar

Tue, Mar 12

Beschikbaar

Wed, Mar 13

Beschikbaar

Thu, Mar 14

Beschikbaar

Fri, Mar 15

Beschikbaar

Mon, Mar 18

Beschikbaar

Tue, Mar 19

Beschikbaar

Thu, Mar 21

Uitverkocht

Fri, Mar 22

Beschikbaar

Mon, Mar 25

Beschikbaar

Tue, Mar 26

Beschikbaar

Wed, Mar 27

Beschikbaar

Thu, Mar 28

Uitverkocht

Fri, Mar 29

Beschikbaar

Mon, Apr 1

Beschikbaar

Tue, Apr 2

Beschikbaar

Wed, Apr 3

Beschikbaar

Thu, Apr 4

Uitverkocht

Fri, Apr 5

Beschikbaar

Mon, Apr 8

Beschikbaar

Tue, Apr 9

Beschikbaar

Wed, Apr 10

Beschikbaar

Thu, Apr 11

Uitverkocht

Fri, Apr 12

Praktische informatie:

Wat leuk dat je een opname van Jinek wilt komen bijwonen.

Onze opnames vinden elke werkdag plaats van dinsdag 1 januari t/m 12 april. De kosten voor het bijwonen van een opname bedraagt €3,00 per persoon en hier zit een drankje bij in begrepen.

De opnames vinden plaats in het Mediacafe op de Westergas, Pazzanistraat 19-21, 1014 DB Amsterdam.

Parkeren is mogelijk in de QPark op Van Bleiswijkstraat 8, 1051 DG Amsterdam

Aanvang is om 22:00 uur en de opname zal rond 00:00 uur zijn afgelopen.

Hopelijk tot snel bij een opname van Jinek!

Reeds bekende gasten:

Social:

Jinek headshot